Mon livre d'or

   996 messages   
Vous devez saisir des informations valides
Nouveau message
zuschauer
coupe zu harel: 1-1 no 90 min. am elefmeterschéissen hot den hareler-fonny een elefmeter mussen haalen well en kunnt sech nik zéihen bei deem reckpass-schoss :) sou datt eis 1.équipe en sondig um 16.00 hrs em di 3. plaatz spillt. géijner as entweder bastenduerf oder erpelding.
ailton
ok ravanelli

sollen mer nik na e puer ersatzbäll mathuelen,well mier waerten eis jo secher all am sei oder am besch verleieren.
hei wier eng interessant sait
www.reballs.de
mol kucken
:8:8[img]
ravanelli
Aaaah, gäil. Lo get sich mol eng Hänsch ouni Fanger an ee Lakotz-Polo kaaft, an dobäi eng karréiert Box. Well wann ee na nick sou gudd spille kann, da muss een ob manst kucken fir gudd auszegesinn.
paparazzi
ech wusst et
inoffiziell ass den training well amgang


anonym
weisst hei eisen ex-goalkipp datt heen een patt hinn hutt
kaaskopp
Luxemburgse teams te gast bij Botlek

Op zaterdag 2 juni 2007 was SC Botlek gastheer voor drie teams uit het Luxemburgse Wincrange. Eén van de leden van deze vereniging is oud SC Botlekspeler Ferry van Knotsenborg en via hem was deze uitwisseling tot stand gekomen. Al om 10.00 uur waren de Luxemburgse gasten gearriveerd op ons complex en om 11.00 uur stond de eerste wedstrijd gepland.

Hierin bleek dat de selectiespelers van SC Botlek nog in beduidend betere vorm staken dan hun Luxemburgse tegenstanders, want na een 0-1 achterstand werd deze wedstrijd met 5-1 gewonnen.

Daarna was het de beurt aan de veteranen van beide teams, waarbij aan de zijde van SC Botlek de oude kern van het 5e werd aangevuld met diverse gastspelers. In een gelijkopgaande wedstrijd met leuk voetbal werd het uiteindelijk 2-2.

Als laatste was het de beurt aan de Dames 1 van SC Botlek om het op te nemen tegen de (jonge) leeftijdgenoten van AS Wincrange. Na een gelijkopgaand begin werd deze wedstrijd uiteindelijk met 10-2 gewonnen door de Botlek dames. Na de wedstrijden werd er door de gasten uit Luxemburg en een aantal Botlekkers nog gezellig wat gedronken en gegeten en uiteindelijk vertrokken onze Luxemburgse gasten rond half negen moe maar voldaan weer naar huis. Na afloop was iedereen het er over eens dat dergelijke uitwisselingen vaker mogen voorkomen.

Luxemburgers te gast bij SC Botlek (foto Peter Holvast)
ailton
elaa
hun een golfterrain fonnt deen nix kasst an nik wait vun hei ass

http://www.urbanlab2007.net/golfthecity/
fan2
waert mech och mol dohenner beweegen.sen nawell gespannt
fan
:8en owend den éichten match zu harel um 19.30 hrs. da kucken mer mol waat mer wert sen.